APIE SONOSCAPE

Nuo pat įkūrimo 2002 m. SonoScape specializuojasi ir gaminai aukštos klasės Ultragarsinės diagnostikos sistemas bei daviklius, ir tiekia į klientą orientuotą, patikimą įrangą už prieinamą kainą.

SonoScape didžiuojasi tuo, kad pristatė pirmą pasaulyje 15 colių LCD nešiojamą spalvotą ultragarso sistemą, ir daug kitų aukštos kokybės spalvinio Doplerio sistemų bei didelio tankio daviklių. Įmonė visada entuziastingai siekia patenkinti nuolatinį žmonių troškimą būti sveikais, o taip pat pateikti optimalius medicininius sprendimus.

Dėl rūpinimosi gyvenimo kokybės gerinimu ir nuolatinio indėlio į žmonių sveikatos apsaugą, dvejus metus iš eilės SonoScape buvo kompanijos FROST & SULLIVAN apdovanota kaip “Europos verslumo įmonė 2008” ir “Produkto kokybės lyderystės apdovanojimu 2009”; ir vienintelė iš Kinijos medicinos sričių įmonių yra laimėjusi “Kinijos žymiausio prekinio ženklo” apdovanojimą.

SonoScape Company Limited yra aukštųjų technologijų įmonė, kuri specializuojasi kuriant ir gaminant skaitmeninio spalvinio Doplerio ultragarso sistemas ir ultragarso daviklius. SonoScape sėkmingai sukūrė dešimt skirtingų skaitmeninio spalvinio Doplerio ultragarso sistemų modelių bei 50  įvairių didelio tankio ultragarso zondų rūšių kardiologijai, bendrajai medicinai, akušerijai/ginekologijai ir t.t., ir pradėjo jų masinę gamybą.

SonoScape turi moderniausią gamybos liniją pažangiausioms skaitmeninio spalvinio Doplerio ultragarso sistemoms ir aukštos kokybės didelio tankio ultragarso davikliams. Kasmet pagaminama 2000 vienetų spalvinio ultragarso sistemų, ir 10000 vienetų ultragarso zondų. Visi SonoScape ultragarsiniai skeneriai yra FDA (JAV maisto ir vaistų kokybės kontrolės valdyba) sertifikuoti arba laukiantys FDA sertifikato, pažymėti CE ženklu, ir sertifikuoti Kinijos SFDA (Valstybinė maisto ir vaistų kokybės kontrolės valdyba).

SonoScape kiekvienais metais dalyvauja visose pagrindinėse nacionalinėse ir tarptautinėse medicinos parodose, pavyzdžiui, MEDICA Diuseldorfe, Vokietijoje, RSNA Čikagoje, JAV, ir ECR Vienoje, Austrijoje.

SonoScape spalvinio Doplerio ultragarso sistemos yra eksportuojamos į daugiau nei aštuoniasdešimt šalių Europoje, JAV, Artimuosiuose Rytuose, Pietų Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje.