APIE KOMPANIJĄ

Apie Sonoscape

Nuo pat įkūrimo 2002 m. SonoScape specializuojasi ir gaminai aukštos klasės Ultragarsinės diagnostikos sistemas bei daviklius, ir tiekia į klientą orientuotą, patikimą įrangą už prieinamą kainą.

SonoScape didžiuojasi tuo, kad pristatė pirmą pasaulyje 15 colių LCD nešiojamą spalvotą ultragarso sistemą, ir daug kitų aukštos kokybės spalvinio Doplerio sistemų bei didelio tankio daviklių. Įmonė visada entuziastingai siekia patenkinti nuolatinį žmonių troškimą būti sveikais, o taip pat pateikti optimalius medicininius sprendimus.

Dėl rūpinimosi gyvenimo kokybės gerinimu ir nuolatinio indėlio į žmonių sveikatos apsaugą, dvejus metus iš eilės SonoScape buvo kompanijos FROST & SULLIVAN apdovanota kaip “Europos verslumo įmonė 2008” ir “Produkto kokybės lyderystės apdovanojimu 2009”; ir vienintelė iš Kinijos medicinos sričių įmonių yra laimėjusi “Kinijos žymiausio prekinio ženklo” apdovanojimą.

SonoScape Company Limited yra aukštųjų technologijų įmonė, kuri specializuojasi kuriant ir gaminant skaitmeninio spalvinio Doplerio ultragarso sistemas ir ultragarso daviklius. SonoScape sėkmingai sukūrė dešimt skirtingų skaitmeninio spalvinio Doplerio ultragarso sistemų modelių bei 50  įvairių didelio tankio ultragarso zondų rūšių kardiologijai, bendrajai medicinai, akušerijai/ginekologijai ir t.t., ir pradėjo jų masinę gamybą.

SonoScape turi moderniausią gamybos liniją pažangiausioms skaitmeninio spalvinio Doplerio ultragarso sistemoms ir aukštos kokybės didelio tankio ultragarso davikliams. Kasmet pagaminama 2000 vienetų spalvinio ultragarso sistemų, ir 10000 vienetų ultragarso zondų. Visi SonoScape ultragarsiniai skeneriai yra FDA (JAV maisto ir vaistų kokybės kontrolės valdyba) sertifikuoti arba laukiantys FDA sertifikato, pažymėti CE ženklu, ir sertifikuoti Kinijos SFDA (Valstybinė maisto ir vaistų kokybės kontrolės valdyba).

SonoScape kiekvienais metais dalyvauja visose pagrindinėse nacionalinėse ir tarptautinėse medicinos parodose, pavyzdžiui, MEDICA Diuseldorfe, Vokietijoje, RSNA Čikagoje, JAV, ir ECR Vienoje, Austrijoje.

SonoScape spalvinio Doplerio ultragarso sistemos yra eksportuojamos į daugiau nei aštuoniasdešimt šalių Europoje, JAV, Artimuosiuose Rytuose, Pietų Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje.

 

Misija

Visas pasaulis tapo milžiniškos ultragarso sistemų plėtros per pastaruosius dešimt metų liudininku. Naujajame dešimtmetyje vyraus tendencija, kad ultragarso sistemos būtų vis patogesnės bei suprantamesnės vartotojui, ir ekonomiškesnės.

Kaip viena iš profesionaliausių ultragarso sistemų gamintojų SonoScape įsipareigoja nustatyti naujus pažangiausių ultragarsinių sistemų bei zondų kainos ir kokybės standartus medicinos ultragarso pramonėje.

Siekdama nuolat tiekti revoliucinius aukštos kokybės ir žemų kaštų ultragarso produktus bei paslaugas, gerinančius sveikatos priežiūrą visame pasaulyje, SonoScape ypatingai rūpinasi moksliniais tyrimais bei taikomąja veikla ir investuoja daugiau kaip 10 procentų pardavimo pajamų į R&D, o šios veiklos tikslas – rūpintis gyvenimo kokybės gerinimu diegiant naujoves ir siekti įgyvendinti kiekvieno gydytojo svajonę.

 

Mokslinų tyrimų ir plėtros centras

SonoScape sukūrė pasaulinę mokslinių tyrimų ir plėtros komandą, kurią sudaro daugiau kaip 200 specialistų, dirbančių Šendžene ir Kalifornijoje, apie 70% specialistų turi magistro ar aukštesnį mokslinį laipsnį. Šios komandos branduolys dirba ultragarso srityje virš 15 metų, ir yra sukaupęs didžiulę sėkmingą ultragarso sistemų kūrimo patirtį. Iki 10% visų gautų pajamų kasmet iš naujo investuojama į mokslinius tyrimus. Nuo pat bendrovės įkūrimo nuolat kasmet rinkai pateikiami nauji produktai.

Nuo įmonės įkūrimo SonoScape taip pat užmezgė strateginio bendradarbiavimo partnerystę su keliais garsiais Jungtinių Amerikos Valstijų medicininio vizualizavimo mokslinių tyrimų institutais ir svarbiausiais Kinijos universitetais, kurie suteikia daugiau motyvacijos ir energijos diegiant ultragarso technologines naujoves.